Vysoké učení technické v Brně - Fakulta stavební
Česky English Deutsh
Progresivní stavební materiály s využitím druhotných surovin a jejich vliv na životnost konstrukcí
Přihlášený uživatel: žádný

ÚVODNÍ INFORMACE

Katalog materiálů a výrobků z druhotných surovin je vyvinut na Ústavu pozemního stavitelství Fakuty stavební Vysokého učení technického v Brně v rámci výzkumného záměru: "Progresivní stavební materiály s využitím druhotných surovin a jejich vliv na životnost konstrukcí MSM 0021630511".
 
Katalog materiálů a výrobků z druhotných surovin obsahuje přehled výrobců a jejich stavebních výrobků a materiálů vyvinutých z recyklovaných surovin. Jendotlivé stavební výrobky nebo materiály jsou charakterizovány svými obecně technickými parametry, které zahrnují jejich vlastnosti tepelně technické, akustické, požárně technické a mechanické. Dle těchto vlastností lze zde uvedené stavební výrobky a meteriály selektovat.
 
Katalog materiálů a výrobků z druhotných surovin slouží prvotně výrobcům těchto stavebnin pro jejich prezentaci široké odborné veřejnosti. Důvodem je zviditelnění těchto stavebních výrobků a materiálů, které dle požadavků udržitelného růstu a ochrany životního prostředí vznikají z druhotných surovin.
 
Dále tento katalog materiálů a výrobků z druhotných surovin slouží projektantům a zhotovitelům staveb, kteří hledají ke klasickým stavebnínám alternativní stavební výrobky a materiály. Tento uživatel může potřebný výrobek v katalogu vyhledat dle požadovaných vlastností.
 
webdesign by peetrs 2010
programmed by Ondřej Fuciman 2011